Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia dodatkowe dla uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2019/2020

Uczniowski Klub Sportowy:

tenis stołowy – poniedziałek i  środa 14.30 – 16.00

Koło polonistyczne

piątek – 11.45 – 12.30

Koło teatralne

wtorek – 14.30

Koło języka niemieckiego

poniedziałek – 14.40 – 15.25

Zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się
„Droga do sukcesu”

poniedziałek – 8.55 – 9.40, 13.45 – 14.30

Koło muzyczne „Kochaj muzykę i żyj”- zajęcia rozwijające uzdolnienia dla uczniów klas 4-7

czwartek, piątek – 13.45 – 14.30

Wolontariat

czwartek – 14.30

zajęcia ogónorozwojowe  dla kl. 1a, 1b

wtorek – 13.45 – 14.30

zajęcia ogónorozwojowe  dla kl. 2a, 2b

poniedziałek – 13.45 – 14.30

zespół wyrównawczy z języka polskiego

wtorek – 12.50 – 13.35, 13.45 – 14.30

zespół wyrównawczy z matematyki

Kl.7a – czwartek – 13.45 -14.30

Kl.6a – piątek – 12.50 – 13.35

Kl.4b – piątek – 13.45 -14.30

Kl.4a – czwartek – 12.50 -13.35

Kl.8 środa – 7.15 – 8.00

Kl.8 – środa – 14.40 – 15.25

rewalidacja

poniedziałek – 7.00 – 7.45, 8.55 – 9.40, 12.30 – 13.30

wtorek – 12.50 – 13.35, 14.40 – 15.25

środa – 8.00 – 8.45

piątek – 11.45 – 12.30,

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

poniedziałek – 7.15 – 8.00, 8.00 – 8.45

wtorek – 13.45 – 14.30

środa – 11.45 – 12.30

czwartek – 8.55 – 9.40, 13.45 – 14.30

gimnastyka korekcyjna

poniedziałek – 11.45 – 12.30, 12.50 – 13.35

wtorek – 13.45 – 14.30

środa – 11.45 – 12.30, 13.45 – 14.30

piątek – 13.45 – 14.30

logopedia

poniedziałek – 8.55 -10.40

czwartek  – 7.15 – 8.00, 13.45 – 14.40

piątek –  9.00 – 11.15, 13.45 – 14.40

“Be Pride” – szkoła tańca

wtorek – 15.30 – 16.15

czwartek – 15.00 – 16.30

Taekwando – koreańska sztuka walki

środa – 17.30 – 19.30

czwartek – 17.30 – 18.30

piątek  – 18.30 – 19.30

Akademia Futbolu z Głową

wtorek – 16.30 – 18.30

środa – 16.30 – 17.30

czwartek – 16.30 – 17.25

piątek – 16.30 – 18.30

Music and More – nauka gry na gitarze

wtorek  – 14.40

Matcraft

środa – 12.50

Ewerest. Robotyka

piątek – 12.50

Szkiełko i oko

czwartek – 12.50

Szkoła szachowa

poniedziałek – 12.50 – 15.25

Matplaneta

wtorek – 13.35 – 16.25 oddział przedszkolny i kl.2 i 3

piątek – 13.00 – 14.40 kl 1

Szybkie czytanie

czwartek – 15.00